Zoe Treat Stand 23
This beautiful rustic treat stand is perfect for our boho or rustic events. A Grand Millennial dream. Each one stands 23 inches talland 13 inches in diameter at its widest point. Made of sturdy wood. Easy to assemble. Wipe with damp cloth to clean.
| Item: | 29-0330WH |
| Size: | 13 x 23 |
| Catalog Page: | #013/0 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 4 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 0.00" |
| Case Length: | 0.00" |
| Case Volume: | 0.00000 |
| Case Weight: | 0.00000lb |
| Case Width: | 0.00" |
WARNING
This product contains chemicals known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm.
WARNING
This product contains glass.