
| Item: | 75-1446WH |
| Size: | 181/2” x 13/4” x 43/4” |
| Catalog Page: | #012/264 |
| Specifications | |
| Battery Required: | Yes |
| Battery Type: | AAA |
| # of Batteries EA. | 2 |
| Batteries Included: | Yes |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 10.50" |
| Case Length: | 20.00" |
| Case Volume: | 1.33681 |
| Case Weight: | 22.00000lb |
| Case Width: | 11.00" |
