
| Item: | 29-0223WH |
| Size: | 153/4 x 12 x 171/2 |
| Catalog Page: | #012/312 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | Yes |
Dimensions | |
| Case Height: | 20.00" |
| Case Length: | 32.00" |
| Case Volume: | 6.29630 |
| Case Weight: | 39.00000lb |
| Case Width: | 17.00" |
