
| Item: | 29-0287 |
| Size: | 161/2 x 161/2 x 33” |
| Catalog Page: | #012/84 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 5 |
| Assembly Required: | Yes |
Dimensions | |
| Case Height: | 17.50" |
| Case Length: | 34.00" |
| Case Volume: | 0.68866 |
| Case Weight: | 4.50000lb |
| Case Width: | 2.00" |
