
| Item: | 29-0291 |
| Size: | 291/2 x 12 x 211/4 |
| Catalog Page: | #012/84 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 23 |
| Assembly Required: | Yes |
Dimensions | |
| Case Height: | 19.00" |
| Case Length: | 24.00" |
| Case Volume: | 0.52778 |
| Case Weight: | 8.00000lb |
| Case Width: | 2.00" |
