
| Item: | 29-0297 |
| Size: | 1: 133/4 x 31/4 x 20; 5: 15 x 31/4 x 20 |
| Catalog Page: | #012/84 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 2 |
| Assembly Required: | Yes |
Dimensions | |
| Case Height: | 17.00" |
| Case Length: | 20.50" |
| Case Volume: | 0.40336 |
| Case Weight: | 3.00000lb |
| Case Width: | 2.00" |
