Wood Letters with Picture Frame - LOVE
Add sophistication to your next bridal shower or wedding with this lovely Wired Pearl Garland. Measuring 76 inch, this garland featuring small and large pearls can be wrapped to branches, vases, pillars and much more to wow your guests.
- White
- Painted finish
- Lightweight
- Can be used for events
- Sold in case lots only
| Item: | 29-0196 |
| Size: | 121/4 x 3/4 x 51/4 |
| Catalog Page: | #011/70 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 14.00" |
| Case Length: | 14.00" |
| Case Volume: | 1.47454 |
| Case Weight: | 18.00000lb |
| Case Width: | 13.00" |