Wood Letters - Mr&Mrs
Add sophistication to your next bridal shower or wedding with this lovely Wired Pearl Garland. Measuring 76 inch, this garland featuring small and large pearls can be wrapped to branches, vases, pillars and much more to wow your guests.
- White
- Painted finish
- Lightweight
- Other letters available; sold separately
- 1 pc/ bag
| Item: | 29-0197 |
| Size: | 101/2 x 21/4 x 31/4 |
| Catalog Page: | #012/347 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 15.00" |
| Case Length: | 17.00" |
| Case Volume: | 1.77083 |
| Case Weight: | 14.50000lb |
| Case Width: | 12.00" |