
| Item: | 29-0249 |
| Size: | 151/4 x 31/4 x 201/4” each |
| Catalog Page: | #012/80 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 4 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 17.50" |
| Case Length: | 21.00" |
| Case Volume: | 0.74436 |
| Case Weight: | 8.00000lb |
| Case Width: | 3.50" |
