
| Item: | 29-0296NAT |
| Size: | L: 14 x 14 x 281/2; S: 9 x 9 x 181/4 |
| Catalog Page: | #012/258 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 30.00" |
| Case Length: | 31.00" |
| Case Volume: | 8.61111 |
| Case Weight: | 32.00000lb |
| Case Width: | 16.00" |
