
| Item: | 29-0289 |
| Size: | 151/2 x 61/2 x 141/2” |
| Catalog Page: | #012/84 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 5 |
| Assembly Required: | Yes |
Dimensions | |
| Case Height: | 16.50" |
| Case Length: | 16.50" |
| Case Volume: | 0.39388 |
| Case Weight: | 3.00000lb |
| Case Width: | 2.50" |
