Wicker Baby Carriage Centerpiece
Start your next baby shower centerpiece with this charming white wicker baby carriage. Adorn with our line of trims, charms, appliques and figurines to complete this carriage that is sure to be the talk of your guests.
- Features plastic handles and wheels
- Attached satin trimmings and ribbon
- Open front design
- 1 pc/ bag
- CHOKING HAZARD item contains small parts. Not for children under 3 years
- Sold in case lots only
| Item: | 25-0209BL |
| Size: | 91/2 x 5 x 9 |
| Catalog Page: | #012/316 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 9.50" |
| Case Length: | 30.00" |
| Case Volume: | 3.29861 |
| Case Weight: | 10.50000lb |
| Case Width: | 20.00" |