Wedding Pillow with Oval Rhinestone Accent & Organza
Showoff your wedding rings with this decorative wedding pillow. Decorated in satin and accented with sheer organza and silver rhinestones gathered in the center with an oval rhinestone buckle, this pillow is eye catching without going over budget.
- Made of satin
- Additional trimming attached
- Oval rhinestone buckle attached
- Packaged in PVC box
- 1 piece/ box
- Made of satin
- Additional trimming attached
- Oval rhinestone buckle attached
- Packaged in PVC box
- 1 pc/ box
| Item: | 32-0020WH |
| Size: | 71/2” X 71/2” |
| Catalog Page: | #010/298 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 18.00" |
| Case Length: | 19.00" |
| Case Volume: | 3.76042 |
| Case Weight: | 18.00000lb |
| Case Width: | 19.00" |