Wedding Pillow with Heart Rhinestone Accent & Organza
Showoff your wedding rings with this decorative wedding pillow. Decorated in satin and accented with a gathering of organza and a double heart rhinestone buckle, this pillow is eye catching without going over budget.
- Made of satin
- Additional trimming attached
- Heart shaped rhinestone buckle attached
- Packaged in PVC box
- 1 piece/ box
- Made of satin
- Additional trimming attached
- Heart shaped rhinestone buckle attached
- Packaged in PVC box
- 1 pc/ box
| Item: | 32-0012IV |
| Size: | 71/2” X 71/2” |
| Catalog Page: | #012/342 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 18.00" |
| Case Length: | 19.00" |
| Case Volume: | 3.76042 |
| Case Weight: | 18.00000lb |
| Case Width: | 19.00" |