Photo Album in Spanish
Remember your day with this charming photo album. Featuring a full color front image, the album can be decorated with your choice of trimmings and embellishments to match the bride.
- Three-ring binder
- Cardboard cover
- Spanish Only
- Includes 50 photo pages
- Includes 14 pages for dedication, remembrance and guest pages.
| Item: | ALW01SN |
| Size: | |
| Catalog Page: | #010/301 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 12.50" |
| Case Length: | 18.00" |
| Case Volume: | 1.56250 |
| Case Weight: | 21.00000lb |
| Case Width: | 12.00" |