Knife and Cake Set Nuestra Boda
Our Acrylic Handle Cake & Knife Server sets can ne used as is or decorate them with ribbons and trims to match your events, fundraisers, anniversaries, quinceaeras, weddings and so much more. Available in plain, quinceaera and wedding.
- Silver plated
- 2 pc set
- Transparent handle
- Engraving along server and knife
| Item: | CS6007WS |
| Size: | |
| Catalog Page: | #012/348 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 15.00" |
| Case Length: | 17.50" |
| Case Volume: | 2.43056 |
| Case Weight: | 26.00000lb |
| Case Width: | 16.00" |
WARNING
This product contains chemicals known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm.