Wedding Knife and Cake Set Mis 15 Anos Fillable Handle
Our acrylic fillable handle cake & knife server sets can ne used as is or decorate them with ribbons and trims or fill the handles to match your events, fundraisers, anniversaries, quinceaeras, weddings and so much more. Handles can be filled with glitter, confetti, seashells, colored sand and more.
| Item: | CS6008XV |
| Size: | |
| Catalog Page: | #012/348 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 20.27" |
| Case Length: | 18.30" |
| Case Volume: | 3.12908 |
| Case Weight: | 29.00000lb |
| Case Width: | 14.56" |