Wedding Knife and Cake Set Fillable Handle
Our acrylic fillable handle cake & knife server sets can ne used as is or decorate them with ribbons and trims or fill the handles to match your events, fundraisers, anniversaries, quinceaeras, weddings and so much more. Handles can be filled with glitter, confetti, seashells, colored sand and more.
- Silver plated
- 2 pc set
- Transparent handle
- Refillable handle
| Item: | CS6008NP |
| Size: | |
| Catalog Page: | #012/348 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 20.50" |
| Case Length: | 18.50" |
| Case Volume: | 3.18236 |
| Case Weight: | 22.00000lb |
| Case Width: | 14.50" |
WARNING
This product contains chemicals known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm.