Wedding Heart Wand Bubbles 48pc/box
When you want to create an enchanting scene, reach for these bubble wands. Great indoors or out, these heart wands are a great way to celebrate your wedding event! Hand them out as favors or scatter along tables.
- Heart ring design on top
- 24 bottles of bubbles
- Packaged in a cardboard display box
- Heart ring design on top
- Built in wands
- 24 wands
- Packaged in a cardboard display box
- 24 pcs/ display box
- Sold in case lots only
| Item: | 75-1260 |
| Size: | 4 1/4 |
| Catalog Page: | #012/347 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 48 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 20.07" |
| Case Length: | 15.74" |
| Case Volume: | 2.52146 |
| Case Weight: | 31.00000lb |
| Case Width: | 13.77" |