Wedding Garter with Square Rhinestone Accent & Organza
No wedding is complete without a garter toss! Our alluring leg garters are comfortable for all day wear. Accented with a sheer organza trim and square rhinestone buckle.
- Made of satin and organza
- Rhinestone buckle attached
- Elastic band
- One size fits most
- Packaged in PVC box
- 1 piece/ box
| Item: | 32-0023RD |
| Size: | 21/4” |
| Catalog Page: | #010/299 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 22.00" |
| Case Length: | 15.00" |
| Case Volume: | 2.67361 |
| Case Weight: | 11.00000lb |
| Case Width: | 14.00" |