Wedding Champagne Bubbles 36pc/box
When you want to create an enchanting scene, reach for these bubble wands. Great indoors or out, these wedding champagne wands are a great way to celebrate your wedding event! Hand them out as favors or scatter along tables.
- Champagne shaped container
- 36 bottles of bubbles
- Packaged in a cardboard display box
- Champagne shaped container
- Built in wands
- 36 wands
- Packaged in a cardboard display box
- 36 pcs/ display box
- Sold in case lots only
| Item: | 75-1259 |
| Size: | 3 5/8 |
| Catalog Page: | #012/347 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 36 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 14.00" |
| Case Length: | 30.00" |
| Case Volume: | 3.88889 |
| Case Weight: | 38.00000lb |
| Case Width: | 16.00" |