Wedding Cake Bubbles 24pc/box
When you want to create an enchanting scene, reach for these bubble wands. Great indoors or out, these wedding cake wands are a great way to celebrate your wedding event! Hand them out as favors or scatter along tables.
- Wedding cake shaped container
- 24 bottles of bubbles
- Packaged in a cardboard display box
- Wedding cake shaped container
- Built in wands
- 24 wands
- Packaged in a cardboard display box
- 24 pcs/ display box
- Sold in case lots only
| Item: | 75-1258 |
| Size: | 3 |
| Catalog Page: | #012/347 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 24 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 11.02" |
| Case Length: | 22.83" |
| Case Volume: | 2.59226 |
| Case Weight: | 37.00000lb |
| Case Width: | 17.79" |