Wedding Accessory Pillow Set
This convenient packaged set includes a basket, a pillow, one garter, a guestbook, and pen with holder so that it created a uniform look. Each item is accented with additional trimmings and embellishments for a touch of glamour. All items are packed in a see through front display.
- Includes: pillow, basket, garter, album, pen and holder
- Accented with additional ribbons, rhinestones, and pearls
- All items shown are included
- Packaged in PVC box
- 5 pc/ set
- CHOKING HAZARD item contains small parts. Not for children under 3 years
- Sold in case lots only
| Item: | 32-0029WH |
| Size: | See Details |
| Catalog Page: | #012/341 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 5 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 17.00" |
| Case Length: | 23.00" |
| Case Volume: | 3.73351 |
| Case Weight: | 14.50000lb |
| Case Width: | 16.50" |