Vintage Disposable ware Set 24pc/bag
This set of metallic heavy duty plastic silverware just shouts Grand Millennial. It's a little bit granny, but a whole lot of modern awesome. Each set comes with 8 forks, 8 knives and 8 spoons. Pairs well with rustic, vintage, and classically elegant party themes. Available in rose gold, gold and silver.
| Item: | 15-0777GD |
| Size: | 8 forks 8 spoons 8 knives |
| Catalog Page: | #013/42 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 0.00" |
| Case Length: | 0.00" |
| Case Volume: | 0.00000 |
| Case Weight: | 0.00000lb |
| Case Width: | 0.00" |