
| Item: | 29-0314 |
| Size: | Arch: 87 x 87; table: 231/2 x 32; column: 12 x 471/2 |
| Catalog Page: | #012/92 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 4 |
| Assembly Required: | Yes |
Dimensions | |
| Case Height: | 25.00" |
| Case Length: | 86.00" |
| Case Volume: | 5.59896 |
| Case Weight: | 84.00000lb |
| Case Width: | 4.50" |
