
| Item: | 35-0228SV |
| Size: | 113/4 x 113/4 |
| Catalog Page: | #012/160 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 100 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 7.00" |
| Case Length: | 13.00" |
| Case Volume: | 0.73727 |
| Case Weight: | 21.00000lb |
| Case Width: | 14.00" |
