Soft Plastic Roman Pillar Centerpiece 8
Great way to add height to any centerpiece, this 8 rubber pillar is a classic. Can be used in conjunction with our line of
mirrors and
vases for your next wedding event.
- Made of plastic
- White
- Plastic
- Raised design
- 8 tall
- 1 pc/ box
| Item: | CP01/12P |
| Size: | 8 |
| Catalog Page: | #012/362 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 12.00" |
| Case Length: | 18.00" |
| Case Volume: | 2.00000 |
| Case Weight: | 10.00000lb |
| Case Width: | 16.00" |
WARNING
This product contains glass.