Soft Plastic Roman Pillar Centerpiece 5
Great way to add height to any centerpiece, this 4 ¾ rubber pillar is a classic. Can be used in conjunction with our line of
pillars,
mirrors, and
vases for your next wedding event.
- Made of plastic
- White
- Soft Plastic
- Raised design
- 5 tall
- 1 pc/ box
| Item: | CP80P |
| Size: | 5 |
| Catalog Page: | #012/362 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 12.00" |
| Case Length: | 21.50" |
| Case Volume: | 2.09028 |
| Case Weight: | 16.00000lb |
| Case Width: | 14.00" |
WARNING
This product contains glass.