
| Item: | 15-0599 |
| Size: | S: 93/4 x 153/4; M: 101/2 x 231/2; L: 111/2 x 311/2 |
| Catalog Page: | #012/87 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 33.00" |
| Case Length: | 15.00" |
| Case Volume: | 3.72396 |
| Case Weight: | 19.50000lb |
| Case Width: | 13.00" |
