Diamond Cut Beads in a roll 99ft
Enhance your arrangements and centerpieces with our decorative bead rolls. This silver round crystal bead roll is flexible to wrap around vases and pillars, create chandeliers or add to centerpieces and enhance wedding accessories. Each roll is 99 feet.
- Mirror shine
- 11mm wide
- 99 ft./ roll
- Can be cut to any length
- CHOKING HAZARD item contains small parts. Not for children under 3 years
| Item: | 72-0017SV |
| Size: | 11MM X 99FT |
| Catalog Page: | #012/56 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 11.00" |
| Case Length: | 13.00" |
| Case Volume: | 0.82754 |
| Case Weight: | 14.00000lb |
| Case Width: | 10.00" |
WARNING
This product contains chemicals known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm.