Silver Dessert Fork 40pc/bag 4 3/8
Add a flair of elegance with these Silver Dessert Forks. They're perfect for birthday, shower, wedding, first communion or other events.
- Each pack has 40 pieces
- Durable and reuseable.
- Hand wash only; not dishwasher or microwave safe
.
- Durable design
- Reusable
- Miniature design
- Hand wash only; not dishwasher or microwave safe
- 40 pcs/ bag
| Item: | 15-0421 |
| Size: | 4 3/8 |
| Catalog Page: | #012/309 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 40 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 25.00" |
| Case Length: | 10.00" |
| Case Volume: | 1.30208 |
| Case Weight: | 12.00000lb |
| Case Width: | 9.00" |