Rustic Wood Pedestal Cake Stand 7
This tiered tray can be used for tray décor or as a treat stand. Each stand measures 23 inches tall and 13 inches in diameter. Wipe clean with a damp cloth.
| Item: | 29-0320NAT |
| Size: | 12 wide x 7 height. |
| Catalog Page: | #013/0 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 4 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 15.75" |
| Case Length: | 17.72" |
| Case Volume: | 0.60405 |
| Case Weight: | 3.74785lb |
| Case Width: | 3.74" |
WARNING
This product contains chemicals known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm.
WARNING
This product contains glass.