Rustic Tiered Display Tray 18
The Tiered Tray trend is hot again this year. So, we've created these rustic tiered trays to help you create a complete rustic look. Each tray measures 18 inches tall. The bottom tray measures 15 inches in diameter and the top tray measures 10 inches in diameter. Available in distressed natural or distressed white finish.
| Item: | 29-0319WH |
| Size: | 15 x 18 |
| Catalog Page: | #013/30 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 4 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 15.75" |
| Case Length: | 18.11" |
| Case Volume: | 0.61734 |
| Case Weight: | 3.74785lb |
| Case Width: | 3.74" |
WARNING
This product contains chemicals known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm.
WARNING
This product contains glass.