Rustic Candle Holder 10
These rustic pillars are available in three sizes. A perfect option for creating rustic or farmhouse look. Each one is made of turned wood and white washed for finish.
| Item: | 29-0317WH |
| Size: | 33/4 x 10 |
| Catalog Page: | #013/31 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 4 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 12.00" |
| Case Length: | 14.00" |
| Case Volume: | 0.97222 |
| Case Weight: | 5.00000lb |
| Case Width: | 10.00" |
WARNING
This product contains chemicals known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm.
WARNING
This product contains glass.