Round Rhinestone Pins 31/4 24pc/box
Add some glitz to your bouquet! These single rhinestone picks are a great way to add a personal flair to any bouquet or boutonniere.
- Silver plated
- Singular rhinestone center
- 7.8mm wide
- Ideal for bouquets and floral arrangements
- 24 pcs/ pkge
| Item: | 40-0277 |
| Size: | 7.8mm X 31/4 |
| Catalog Page: | #012/344 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 24 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 11.00" |
| Case Length: | 25.50" |
| Case Volume: | 2.35373 |
| Case Weight: | 12.00000lb |
| Case Width: | 14.50" |
WARNING
This product contains chemicals known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm.