
Sold in case lots only.
| Item: | CP056 |
| Size: | 15 x 441/2 |
| Catalog Page: | #012/96 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 28.50" |
| Case Length: | 22.00" |
| Case Volume: | 5.44271 |
| Case Weight: | 17.00000lb |
| Case Width: | 15.00" |
