Religious Charm
Ideal for enhancement of keepsakes or favors, these metal charms are accented with a full color image. Can be used as charms for necklaces and bracelets as well.
- Silver plated
- Double sided charm
- Colorful accent charm on one side; Embossed image on the other
- Ready to attach to a chain
- 100 pcs/ bag
- CHOKING HAZARD item contains small parts. Not for children under 3 years
| Item: | 70-0170BN4 |
| Size: | |
| Catalog Page: | #010/335 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 100 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 8.00" |
| Case Length: | 10.00" |
| Case Volume: | 0.41666 |
| Case Weight: | 30.00000lb |
| Case Width: | 9.00" |
WARNING
This product contains chemicals known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm.