Rectangular Poplar Wood Slices 16 x 13“
Whether you're creating a charcuterie board or stenciling a sign, these wood rectangles are a great option. Made of natural Poplar wood. Approximately 1 inch thick with natural bark edging. Available in 4 rectangular sizes.
| Item: | 29-0328 |
| Size: | 16 x 13“ |
| Catalog Page: | #013/18 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 0.00" |
| Case Length: | 0.00" |
| Case Volume: | 0.00000 |
| Case Weight: | 0.00000lb |
| Case Width: | 0.00" |