
| Item: | 35-0224GD |
| Size: | 113/4 x 151/2” |
| Catalog Page: | #012/160 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 100 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 7.00" |
| Case Length: | 16.00" |
| Case Volume: | 0.84259 |
| Case Weight: | 28.00000lb |
| Case Width: | 13.00" |
