
| Item: | 35-0223NAT |
| Size: | 93/4 x 131/2” |
| Catalog Page: | #012/160 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 250 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 7.00" |
| Case Length: | 15.00" |
| Case Volume: | 0.66840 |
| Case Weight: | 15.00000lb |
| Case Width: | 11.00" |
