
This is a great item to store all the memories of the Quinceanera safely and beautifully. Album is setup to accept pictures of all sizes.
| Item: | ALX01SN |
| Size: | |
| Catalog Page: | #010/301 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 12.50" |
| Case Length: | 18.00" |
| Case Volume: | 1.56250 |
| Case Weight: | 21.00000lb |
| Case Width: | 12.00" |
