PPE Kit
This kit was designed with our loved ones in mind. We wanted something we could toss in a purse, backpack or center console that would contain everything we need when we leave the house these days. Perfect for trips to the store or to the park. The kit contains 6 3 layer masks, 3 pairs of non-latex gloves, hand sanitizer gel, disinfecting wipes and a reusable bag.
| Item: | 48-0009 |
| Size: | 8 x 6 x 11/4 |
| Catalog Page: | /0 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 0.00" |
| Case Length: | 0.00" |
| Case Volume: | 0.00000 |
| Case Weight: | 0.00000lb |
| Case Width: | 0.00" |