Poly Resin Wedding Couple Figurine 8
Ideal for weddings, these charming poly resin figurine are ready for your event!
- Made of polyresin
- Available in assorted sizes, sold separately
- Tulle veil attached
- Polyresin
- 8 tall
- Hand painted
- Bride accented with tulle veil
- Available in assorted sizes, sold separately
- Due to the nature of this product, color variations and imperfections may occur
| Item: | PRE216/08 |
| Size: | 8 |
| Catalog Page: | #012/361 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 17.50" |
| Case Length: | 13.00" |
| Case Volume: | 1.57986 |
| Case Weight: | 17.00000lb |
| Case Width: | 12.00" |
WARNING
This product contains glass.