Poly Resin Wedding Couple Figurine 6”
Ideal for weddings, these charming poly resin figurine are ready for your event! Use additional trimming to create unique centerpieces and floral arrangements.
- Made of polyresin
- Hand painted
- Polyresin
- 6 tall
- Bride accented with tulle veil
- Hand painted
- Due to the nature of this product, color variations and imperfections may occur
| Item: | PRE235/06 |
| Size: | 6 |
| Catalog Page: | #012/361 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 18.00" |
| Case Length: | 12.50" |
| Case Volume: | 1.36719 |
| Case Weight: | 14.00000lb |
| Case Width: | 10.50" |
WARNING
This product contains glass.