Poly Resin Wedding Couple Figurine 4 Assrt 12”
Ideal for weddings, these charming poly resin figurine are ready for your event!
- Made of polyresin
- Available in assorted poses, sold separately
- Polyresin
- 12 tall
- 4 Assorted styles
- Hand painted
- Due to the nature of this product, color variations and imperfections may occur
| Item: | PRE232/12 |
| Size: | 12 |
| Catalog Page: | #012/361 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 25.00" |
| Case Length: | 20.50" |
| Case Volume: | 3.85561 |
| Case Weight: | 26.50000lb |
| Case Width: | 13.00" |
WARNING
This product contains glass.