Poly Resin Quinceañera Glitter Figurine 7
Our 7 poly resin quinceañera is dazzling in her sparkling glittered dress. Ideal for smaller centerpieces or favors.
- Made of polyresin
- Assorted colors and sizes available, sold separately
- Handle with care as glitter does shed when over handled.
| Item: | PRE1020/07OR |
| Size: | 7 |
| Catalog Page: | #007/273 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 0.00" |
| Case Length: | 0.00" |
| Case Volume: | 1.59000 |
| Case Weight: | 24.00000lb |
| Case Width: | 0.00" |
WARNING
This product contains glass.