Poly Resin Quinceañera Figurine Favor 1 1/2”
Our 1 ½ poly resin quinceañera is dazzling in her dress. Ideal for smaller favors.
- Made of polyresin
- Assorted colors and sizes available, sold separately
- Hand painted
| Item: | REC66/015BL |
| Size: | 11/2” |
| Catalog Page: | #007/283 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 13.00" |
| Case Length: | 13.00" |
| Case Volume: | 1.17000 |
| Case Weight: | 12.00000lb |
| Case Width: | 12.00" |
WARNING
This product contains glass.