Poly Resin Quinceañera Figurine 9
Ideal for Quinceañeras, this charming poly resin figurine is ready for your event! Use additional trimming to create unique centerpieces and floral arrangements.
- Made of polyresin
- Available in White
- Glitter detail on dress
- Hand painted
| Item: | PRE66/09WH |
| Size: | 9 |
| Catalog Page: | #008/248 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 18.00" |
| Case Length: | 21.50" |
| Case Volume: | 3.80729 |
| Case Weight: | 27.50000lb |
| Case Width: | 17.00" |
WARNING
This product contains glass.