Poly Resin Quinceañera Figurine 9 1/2”
Our 9 poly resin quinceañera is dazzling in her dress. Ideal for smaller centerpieces or favors.
- Made of polyresin
- Assorted colors and sizes available, sold separately
- Glitter detail on dress
- Removable scepter
- Polyresin
- 9.5 tall
- Removable scepter
- Accented with glitter
- Hand painted
- Due to the nature of this product, color variations and imperfections may occur
- CHOKING HAZARD item contains small parts. Not for children under 3 years
| Item: | PRE427/09WH |
| Size: | 91/2” |
| Catalog Page: | #012/362 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 18.50" |
| Case Length: | 12.50" |
| Case Volume: | 1.47208 |
| Case Weight: | 14.00000lb |
| Case Width: | 11.00" |
WARNING
This product contains glass.