Poly Resin Quinceañera Figurine 71/2
Our 7 ½ poly resin quinceañera is dazzling in her dress imprinted wth butterflies and swirls. Ideal for smaller centerpieces or favors.
- Made of polyresin
- Assorted colors and sizes available, sold separately
- Glitter detail on dress
| Item: | PRE984/075TQ |
| Size: | 71/2” |
| Catalog Page: | #009/263 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 23.00" |
| Case Length: | 21.00" |
| Case Volume: | 3.21440 |
| Case Weight: | 22.00000lb |
| Case Width: | 11.50" |
WARNING
This product contains glass.